Про це «ВолиньUA» стало відомо з прес-служби ГУ ДФС у Волинській області.
«Плата за землю належить до бюджетоутворюючих платежів місцевих громад. Ситуація з її надходженнями безпосередньо залежить від відповідальності керівників органів місцевої влади в питанні впорядкування земельних відносин. Якщо діалогу з землевласниками та землекористувачами приділяється належна увага, об’єктивно проведено грошову оцінку земель, то територіальні громади отримують визначені законом суми орендної плати за землю та земельного податку», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.
Водночас в ГУ ДФС у Волинській області звертаються до громадян, котрі отримали податкові повідомлення - рішення про нараховану суму земельного податку, з проханням виконати свій конституційний обов’язок, тобто своєчасно, протягом шістдесяти днів від дати отримання повідомлення, перерахувати вказану суму земельного податку до місцевого бюджету.
«Сплачений кожним мешканцем громади земельний податок – це кошти, що спрямовуються органами місцевого самоврядування на вирішення нагальних питань життєдіяльності сіл, селищ та міст. Тож, фінансова самостійність громад залежить від свідомої позиції кожного її мешканця», - підкреслила Світлана Савчук.
В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують: в зв’язку зі зміною з 1 липня 2018 року бюджетних рахунків варто обов’язково уточнити нові реквізити для перерахування податкових платежів.
Нагадаємо, що повний перелік бюджетних рахунків розміщено на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Курортне» шахрайство: лучанин заплатив за «фейкову» базу на морі