image
6 Лютого 2018 | 17:19

Колишній керівник Держмитслужби відшкодує шкоду, завдану незаконним звільненням працівниці Волинської митниці

Обухівський районний суд Київської області задовольнив позов прокуратури Волинської області в інтересах держави в особі Державної фіскальної служби України, Волинської митниці ДФС до колишнього керівника Держмитслужби України про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу.
Про це 06 лютого 2018 року повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.
Правовими підставами пред’явлення позову є норми Кодексу законів про працю України, відповідно до яких службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов’язана покрити шкоду, заподіяну підприємству, установі чи організації у зв’язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу.
У зв’язку з виконанням рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненої працівниці, Волинською митницею ДФС виплачено їй понад 91 тисячу гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Рішенням суду, яким задоволено позов прокуратури, обов’язок відшкодувати шкоду, завдану виплатою коштів незаконно звільненому працівнику, покладено на колишнього керівника Держмитслужби, винного в незаконному звільненні.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити