|  2 16 Травня 2018 | 18:22

Ковельчанка Анна Жуковська повернулась із Білорусі з бронзовою нагородою

У місті Гомелі (Республіка Білорусь) проходив міжнародний турнір класу «А» з боксу серед жінок.
Про це 16 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомив начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк.
Понад 200 спортсменок з Литви, України, Сербії, Білорусі, Латвії та Росії, демонструючи свою підготовку і майстерність, виборювали перемогу.
У ваговій категорії до 57 кг успішно виступила ковельчанка Анна Жуковська, яка здобула бронзову нагороду на представницьких змаганнях. Варто відзначити, що Анна стала єдиною медалісткою у складі збірної команди України на турнірі.
У півфінальному поєдинку наша землячка поступилась багаторазовій чемпіонці Росії, заслуженому майстру спорту Дарії Абрамовій.
Ковельську спортсменку до змагань підготував заслужений тренер України Віктор Рогатін.