image
 |  4 31 Січня 2018 | 16:41

Ковельчанка виборола три медалі на Кубку світу

Паралімпійка з Волині Юлія Батенкова-Бауман виграла дві срібні та одну золоту медалі на Кубку світу з біатлону.  Українські паралімпійці здобули 21 медаль на Кубку світу з біатлону та лижних гонок в німецькому Оберіді. Всього вони виграли 5 золотих, 7 срібних і 9 бронзових медалей, що дозволило в загальному заліку зайняти друге місце, - повідомляє 12 канал.
Перше зайняли паралімційці, які виступали під нейтральним прапором. У змаганнях брали участь близько 200 спортсменів з двадцяти дев'яти країн світу. Серед них двадцять двоє українців, а медалі отримали 11. Зокрема, Тарас Радь та Ігор Рептюх отримали повний комплект нагород із трьох медалей.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .