|  5 23 Лютого 2021 | 23:08

Ковельські борчині здобули бронзові нагороди міжнародних і всеукраїнських змагань (ФОТО)

Вдало виступили ковельські борчині на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Про це повідомили на офіційному веб-сайті Ковельскої міскpади.

У місті Познань, де проходив відкритий Кубок Польщі, впевнено заявили про себе вихованки ДЮСШ №1 Анастасія Лебедєва та Ольга Падошик. Наші юніорки здобули бронзові нагороди – Анастасія у ваговій категорії 53 кг, Ольга – 57 кг.

Найсильніших борчинь України 2004-2006 р.н. зібрав представницький турнір у м.Коростені. Гідно на ньому представили Ковель наші дівчата. Іванна Буяджи у категорії 65 кг стала бронзовою призеркою. Діана Рисьова у боротьбі за таку ж медаль поступилась суперниці з Рівного і посіла п’яте місце.

Готували до змагань спортсменок тренери Олег Стус та Ігор Падошик. Бажаємо ковельчанкам подальших успіхів та перемог.