image
15 Січня 2021 | 08:16

Кватирко пошкодував грошей на відновлення лісових доріг Волині

У 2020 році державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Державному агентству лісових ресурсів України збудовано, відремонтовано та реконструйовано 240 км лісових автомобільних доріг, з яких 174 км – дороги з твердим покриттям. Дороги були побудовані у більшості областей, окрім Волинської.

Про це стало відомо з сайту Держлісагенства, адже у переліку регіонів Волинської області немає.

Протяжність новозбудованих лісових автомобільних доріг минулого року становить 92 км, з яких 44 км – дороги з твердим покриттям. Загалом від початку будівництва (2007 рік) збудовано 6 тисяч 840 км доріг.

Нові дороги були побудовані у Вінницькому, Житомирському, Закарпатському, Івано-франківському, Львівському, Рівненському, Сумському, Чернігівському обласних управліннях лісового та мисливського господарства.

Все будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів державних лісогосподарських підприємств.

Будівництво лісових доріг дає можливість запровадження принципів наближеного до природи лісівництва в практику діяльності лісогосподарських підприємств України та інших лісокористувачів, створення умов для переходу лісової галузі України на принципи сталого розвитку й посилення стійкості, життєздатності й адаптаційної спроможності лісів. ефективне багатофункціональне і комплексне використання лісових ресурсів і підвищення ефективності діяльності лісогосподарських і деревопереробних підприємств України, запровадження сучасних природозберігаючих систем машин, механізмів і технологічних процесів на лісозаготівлях. Окрім того, лісові «артерії» мають важливий соціальний фактор. Вони з'єднують віддалені населенні пункти та слугують шляхами для туристів, які часто мандрують крізь ліс. Лісові дороги також покращують рекреаційну, оздоровчу та туристичну привабливість лісів, дають можливість далеким селам розвиватися, створюючі робочі місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, скільки ялинок продав Кватирко під час новорічних свят

Лісові дороги також призначені для охорони лісів від пожеж. Вони доповнюють наявну мережу лісових доріг для забезпечення проїзду техніки та працівників державної лісової охорони до місць займання, до джерел протипожежного водопостачання, що значно підвищить шанси вчасно ліквідовувати пожежу.

Все будівництво здійснювалось за рахунок власних коштів державних лісогосподарських підприємств, а ось Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства не виявило бажання виділити гроші на відбудову волинських доріг, проте ліс вантажівками продовжують вивозити за межі області та країни, а про дороги - годі говорити.

Чи, можливо, керівник лісового агенства Волині Олександр Кватирко не вбачає проблеми зі станом лісових доріг в області і саме тому пошкодував кошти на їх відновлення?

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити