image
7 Березня 2018 | 11:10

Луцька міська рада розірвала договір з «М.Ж.К.» на вивезення сміття

Виконком Луцької міськради прийняв рішення розірвати договір про вивезення сміття з товариством «М.Ж.К.»  Про це інформує власкор «ВолиньUA».
«З грудня в нас систематичні проблеми з невивезенням сміття в кількох районах міста. Тому ми розриваємо договір з товариством «М.Ж.К.», - заявив директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Юрій Крась.
«Ми попереджали «М.Ж.К», що розірвемо з ними договір, якщо вони не почнуть належно виконувати свої обов'язки. Люди скаржаться. Вони потерпають від засилля сміття», - додав секретар міської ради Григорій Пустовіт.
«Ми оголосимо тендер на придбання двох сміттєвозів. Думаю, що проблема з прибиранням сміття буде вирішена. Втім, є скарги і на інші комунальні послуги, які надає це підприємство, зокрема на утримання будинків. Тому якщо «М.Ж.К.» не буде справлятися, то з часом ми повністю розірвемо з ними договір», зазначив заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.
Читайте також: Виконком Луцької міськради використовує подвійні стандарти, коли ухвалює рішення про внесення чи невнесення на розгляд окремих питань порядку денного.

Вас також може зацікавити