image
18 Березня 2021 | 13:12

Луцька скандальна земельна ділянка змінила свого власника

Дві нашумівші земельні ділянки на Рівненській, 119 планують переоформити на «нові» фірми. На одну із них суд заборонив будівництво багатоповерхівок суд заборонив будівництво багатоповерхівок.

На березневу сесію міської ради готується декілька питань, які мають відношення до ексдепутата міськради. Мова йде про земельні ділянки на Рівненській, 119 та Вороніхіна, 37.

Два проєкти рішення стосуються зміни орендаря ділянок у зв’язку з купівлею продажем земельних ділянок:

  • по вул. Вороніхіна, 37 (площа землі 0,36 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК»). Серед засновників останньої фірми спливає ПП «УКРБІЗНЕСІНВЕСТ», де серед засновників Сергій Була. 

Згідно даних сайту youcontrol.com.ua

«Нові» фірми, які претендують на оренду земельних ділянок, а це – ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК» та ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК», мають однакову юридичну адресу: місто Луцьк, вул. Коперника, будинок 8А.

За дивним збігом обставин, на цю сесію також пропонується розглянути питання щодо продовження оренди землі на Театральному майдані до 2023 року під громадську вбиральню фірмі «ЛУЦЬК ФУД СЕРВІС».

Радимо ознайомитися: Фірма, яка пов'язана з ексдепутатом Луцькради, знову хоче орендувати туалет в центрі міста

Сама ж фірма ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК» створена 5 місяців тому, 01 жовтня 2020 року у розпал виборчої кампанії до місцевих рад. Її статутний капітал становить 9 млн 400 тисяч гривень.

У березні 2021 року Волинський окружний адміністративний суд, задовольнивши позов Луцької місцевої прокуратури скасував видачу містобудівних умов та обмежень для проєктування будівництва багатоповерхівок на вулиці Рівненській у Луцьку. Отож, суд заборонив будівництво багатоповерхівок на вулиці Рівненській, 119 у Луцьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд визнав незаконним будівництво багатоповерхівок ексдепутата у Луцьку

Як відомо, що компанія «Житловий квартал» досі боргує місту 2 мільйони 379 тисяч гривень штрафу за несвоєчасну сплату орендної плати за землю. Місцевій прокуратурі вдалось відстояти в судах повернення цієї суми в бюджет Луцька.

Комісія земельних відносин Луцькради не підтримала проєкт рішення по зміні орендаря по вул. Вороніхіна, 37 (площа землі 0,36 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК»). Натомість підтримала проєкти рішення по вул. Рівненська, 119 (площа землі 1, 91 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК»).

Остаточне рішення за депутатами нового скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У луцького ексдепутата забрали водійські права через п'яне водіння

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити