image
13 Січня 2021 | 14:43

Луцькі муніципали нагадали підприємцям про благоустрій (ФОТО)

У зв'язку із очікуваною різкою зміною погодних умов, пониженням температури, утворенням ожеледиці та снігопадами нагадуємо, що суб’єкти господарювання зобов’язані подбати про регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду, здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій, своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановленням огорож на тротуарах, пішохідних зонах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду).

Про це інформують луцькі муніципали.

Також департамент муніципальної варти Луцької міської ради нагадує усім суб’єктам підприємницької діяльності, підприємствам, установам, організаціям та громадянам щодо необхідності неухильного дотримання пункту 4.27 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: встановлення заходів безпеки на сходах у вигляді дерев’яних та гумових трапів, килимків, використання протиожеледних засобів.

Інспекторами департаменту продовжується посилений контроль за дотримання суб'єктами господарювання п.4.27 Правил благоустрою міста Луцька та у разі виявлення фактів порушень, будуть видані приписи на їх термінове усунення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку водій наїхав на чоловіка, який рухався по пішохідному переходу

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити