image
9 Вересня 2021 | 18:50

Луцькі спортсмени привезли 21 медаль із найконкурентнішого чемпіонату України (ФОТО)

Вперше спортсмени клубу GARDA взяли участь у чемпіонаті Ліги бразильського джиу-джитсу TMS – BJJ TMS UKRAINIAN CHAMPIONSHIP 2021, що днями відбувся у місті Запоріжжі. Чемпіонати цієї ліги збирають одних із найсильніших джитсерів України, тож рівень конкуренції на змаганнях зашкалював.

Про це інформує пресслужба клубу.

Щоб вийти у призи деяким спортсменам нашого клубу потрібно було провести 8-9 сутичок за один день.

Збірна клубу була представлена зірковим складом GARDA, і це виправдало свої очікування. Результат – 21 медаль приїхала на Волинь.

Юнаки:

🥇4 3олота

🥈3 срібла

🥉2 бронзи

Дорослі:

🥇5 золото

🥈3 срібла

🥉4 бронзи

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині підприємство, яке зачищало територію, знищило ліс (ФОТО)

Уперше головний тренер клубу Михайло Савчук виступив у вже новому статусі – серед пурпурових поясів. Попри давні травми та перерву у два роки йому вдалося вибороти призові місця: Gi (в кімоно) - здобув срібло🥈, в NoGi (без кімоно) - золото🥇

«Минуло майже 2 роки з моїх останніх виступів на змаганнях. Це були Чемпіонати Європи в Барселоні і Римі. На мене тоді справила враження кількість учасників зі всього світу, масштаб і рівень організації подій. Цього разу ми побачили подібне, тільки вже в Україні. Що не може не тішити. TMS вдалося провести спортивний чемпіонат на рівні шоу, аналоги яких проводять в США та ОАЕ, не втративши при цьому основної суті змагань. Все – від системи реєстрації до місця проведення змагань і нагороджувальної атрибутики – було круто. Хоча певні «складні» грані є - це досить відчутна ціна реєстрації за участь. Проте, дивлячись на це з точки зору організатора змагань, я більше схиляюсь, що прайс все ж таки виправданий, зважаючи знову ж таки на високий рівень організації», – розповідає Михайло Савчук.

Тому участь спортсменів у цьому чемпіонаті була можлива лише завдяки партнеру нашого клубу компанії WEST AUTO HUB.

Загалом у Чемпіонаті взяло участь близько 1000 спортсменів зі всіх куточків України, також були представники Молдови та Румунії.

«Нам довелося боротися в один день відразу по 2-х версіях Gi та NoGi плюс «абсолютка» (до того ж по дітях вона також була). Багато хто з хлопців провів по 8-9 сутичок за день. І це дуже багато», – пояснює Михайло Савчук.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити