image
3 Червня 2018 | 17:41

Мати Кольченка заявляє про телефонний дзвінок із погрозами з Росії

Матір незаконно засудженого в Росії українського активіста Олександра Кольченка заявляє про телефонний дзвінок з погрозами із Росії, а саме - від представника громадської наглядової ради Челябінської області Василя Катане.
Про це 03 червня 2018 року повідомляє сайт «Укрінформ».
Про це Лариса Кольченко повідомила в ефірі Громадського радіо.
1 червня мені подзвонив чоловік, що представився членом суспільної наглядової ради Челябінської області. Він вимагав, щоб я вмовила Сашу припинити голодування, і просив не зустрічатися з адвокатом. Усе це зроблено для того, щоб Саша опинився в ізоляції, не відчував підтримки і відмовився від прийнятого рішення, - сказала вона.

Матір Кольченка додала, що не має зараз жодного зв’язку з сином, але припускає, що на нього також тисне адміністрація колонії з вимогою припинити голодування.
Вона також зазначила, що адвокат, який зараз відвідує Олександра, не займається його захистом, а просто зустрічається з ув’язненим і передає інформацію.
Адвокат відвідав його 31 травня. З його слів, Саша дуже схуд, але на здоров’я не скаржився. Раніше йому діагностували дефіцит ваги, він лежав у лікарні. За чотири роки перебування в колонії у нього підірване здоров’я, і це голодування може завдати йому непоправної шкоди, - наголосила матір Кольченка.

Вона також додала, що відколи її син оголосив голодування ніхто з представників української влади не зв’язався з нею.
Як повідомлялося, український політв’язень, незаконно ув’язнений у Росії Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня. Його вимога - звільнити незаконно ув’язненого Олега Сенцова. Таким чином Кольченко вирішив підтримати Сенцова, який голодує від 14 травня, вимагаючи звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримує російська влада.

Вас також може зацікавити