image
2 Грудня 2019 | 18:28

Майже 60% українців виступили би на референдумі проти відкриття ринку землі, – нова соціологія

Якби всеукраїнський референдум про продаж землі сільськогосподарського призначення проходив найближчої неділі, то за нього проголосувало б лише 22% українців, 59% — проти, 14% не брали б участі у голосуванні.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), — пише портал "Аграрії разом". 

Згідно з опитуванням, ухвалення Радою законопроєкту про ринок землі в першому читанні підтримали – 29% респондентів, не підтримали – вдвічі більше – 64%.

Опитування також показало, що у випадку, якщо іноземці зможуть купувати землю в Україні до проведення відповідного референдуму, то:

на думку 43% респондентів, відповідальність за це буде на Верховній Раді;

на думку 17% – на Кабінеті міністрів;

на думку 51% – на Зеленському;

на думку 10% – на Конституційному Суді;

на думку 14% – на партії «Слуга народу»;

на думку 14% – на правоохоронних органах (Генпрокуратура, МВС);

на думку 10% – на Верховному Суді.

Зазначається, що КМІС проводив опитування з 22 по 25 листопада методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення України (віком 18 років і старше). В ході опитування проведено 1500 інтерв’ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Дані цього дослідження порівнюються з результатами опитувань КМІС, які були проведені з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо іноземець купить тут землю, ми її не повернемо ніколи, – Олег Тягнибок

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити