image
30 Вересня 2020 | 19:47

Мешканці Луцька захаращують будівельним сміттям вулиці (ФОТО)

В ході перевірки дотримання Правил благоустрою міста Луцька по закріпленій території, інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради щоденно виявляються факти засмічення будівельними матеріалами та ремонтними відходами мешканцями багатоквартирних будинків та суб’єктами господарювання на територіях загального користування.

Про це пишуть луцькі муніципали.

Цього разу порушення п.п. 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька, відповідно до якого забороняється засмічувати та забруднювати власні, прилеглі/закріплені території матеріалами, конструкціями, відходами тощо, було виявлено за адресами: вул. Коперника, 2, вул. Кривий Вал, 7, вул. Конякіна, 16 та 37, вул. Домни Гордіюк, 29.

Відповідальним особам було видано приписи на усунення порушень у визначені терміни та зобов’язано привести у належний стан прилеглі території.

У разі невиконання вимог приписів, на відповідальних осіб буде складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, санкція якої передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У луцьому супермаркеті готову піцу «насипають» у візок (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити