image
 |  5 3 Червня 2023 | 20:48

Міністри оборони Китаю та України зустрілися у Сінгапурі

Міністр оборони Китаю Лі Шанфу під час зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим та його командою у суботу на полях діалогу Шангрі-Ла у Сінгапурі запропонував використати «всі засоби» впливу, щоб спробувати покласти край війні Росії, а також пообіцяв розширити військові зв'язки з Києвом, за словами заступника Міністра оборони України.

Про це пише Дзеркало тижня.

Під час зустрічі українська сторона прагнула поглибити розуміння Пекіном ситуації на місцях, заявив в інтерв'ю заступник міністра оборони Володимир Гаврилов.

"Вони готові до спілкування для розширення контактів між українським та китайським військовим керівництвом", - сказав Гаврилов за підсумками переговорів з китайськими офіційними особами. "Сподіваюся, після зустрічі ми побачимо якусь динаміку", - цитує його слова Bloomberg.

Раніше в суботу міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто пристрасно захищав нову мирну пропозицію для України, яка пропонує залишити російські сили на місці, заявивши, що азіатські країни знають ціну війни не гірше, а то й краще, ніж їхні європейські колеги.

Ця пропозиція була відхилена Резніковим, який заявив раніше під час панельної дискусії, що "це звучить як план Росії, а не план Індонезії".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Латвії написав лист подяку 14-й бригаді

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити