image
23 Липня 2021 | 20:00

На Ковельщині небайдужі рибалки викрили браконьєра з сіткою

23 липня 2021 року до Волинського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від рибалок-любителів про факт грубого порушення Правил рибальства. Рибалки повідомили, що на оз. Лука, поблизу с. Лютка Дубечненської ТГ Ковельського району Волинської області, громадяни знаходяться на водоймі з сіткою.

Про це повідомили на офіційному веб-сайті Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області.

Державні інспектори рибоохорони оперативно прибули на вказане місце події. Під час обстеження водного об’єкту виявлено громадянина, що здійснював вилов водних біоресурсів сітним знаряддям лову. Завдяки оперативності рибпатрульних порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.

«Ми вдячні кожному небайдужому рибалці за активну позицію у сфері збереження рибних запасів. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення правил рибальства. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40»,- повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Одночасно нагадуємо, що реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має встановлену законодавством процедуру. Зокрема, відповідно до ст. 5 ЗУ «Про звернення громадян» у зверненні має бути обов΄язково зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина-заявника, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, тощо. Відповідно, якщо ви не хочете назвати таку інформацію – відомство не має змоги зафіксувати ваше звернення. Крім того, надання завідомо неправдивої інформації посадовим особам органу рибоохорони карається законом згідно ст. 188-5 КУпАП. Так, протягом 2020 року 45 дзвінків на «гарячу лінію» виявилися хибними – інформація, надана громадянами, не підтвердилася.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, забороненими знаряддями лову є такі, які не передбачені цими Правилами. Забороняється риболовля із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих матеріалів, що не передбачені правилами промислового рибальства, а також способом багріння, спорудження гаток та запруд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині чоловік вкрав велосипед та встиг продати

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити