image
28 Січня 2023 | 18:16

На одній із вулиць Луцька просіла бруківка після ремонтних робіт (ФОТО)

До департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, через відділ комунікацій «15-80» надійшло звернення щодо невідновленого благоустрою, після проведення земляних робіт по вулиці Загородня, 4, що у місті Луцьку.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Інспектором департаменту муніципальної варти Луцької міської ради під час розгляду звернення було виявлено провалля, яке утворилось внаслідок просідання бруківки. Встановлено, що за вищевказаною адресою проводились земляні ремонтні роботи згідно з ордером наданим балансоутримувачу інженерних мереж.

В результаті, інспектором проведено роз'яснювальну роботу з відповідальною особою, та видано припис п.п. 10.4.5 Правил благоустрою міста Луцька, згідно якого балансоутримувач, зобов'язаний здійснити належне відновлення території.

В ході перевірки, благоустрій було відновлено, здійснено мощення бруківки.

Забезпечення комфортних умов проживання у нашому місті можливо лише у разі відповідального відношення кожного до своїх обов’язків.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити