image
22 Лютого 2021 | 14:04

На підприємстві Волині зафіксували смерть: чи був це нещасний випадок?

Станом на 22 лютого на підприємствах Волинської області стався один нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом (за аналогічний період минулого року цифра була такою ж — 1 нещасний випадок).

Про це інформує Управління Держпраці у Волинській області.

Ярослав Головка, завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Волинській області, роз’яснює, що згідно аналізу нещасних випадків, травми несумісні з життям працівники отримують через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов’язків, а також особисту необережність потерпілих.

Державна служба України з питань праці вкотре наголошує на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та закликає керівників господарюючих суб’єктів та працівників дбати про особисту безпеку та безпеку людей, які працюють поряд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині масово штрафують водіїв маршруток

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити