image
7 Жовтня 2022 | 14:23

На Театральній площі Луцька зріжуть дерева

У Луцьку на Театральному майдані видалять аварійні дерева.

Про це повідомили у Луцькій міській раді.

Лучани звертають увагу на те, що в центральній частині міста всохло декілька великих дерев. Йдеться насамперед про 27-метрову ялину біля входу до Волинської обласної юнацької бібліотеки, ялину біля входу до Палацу культури міста Луцька та каштан справа від Волинського академічного обласного музично-драматичного театру (поруч зі стоянкою автотранспорту).

Причини загибелі дерев обґрунтувала начальник відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак. За її словами, передчасне всихання дерев – це проблема всіх міст, яка пов’язана з тим, що дерева ростуть у неприродних умовах і відповідно значно швидше відмирають. Призводить до цього цілий комплекс причин, з яких основні – агресивний вплив середовища, шкідники, хвороби і стрімкі зміни клімату.

Дві ялини і каштан настільки ушкоджені, що відновленню не підлягають. Тож найближчим часом сухостій буде зрізаний, бо загрожує пошкодженням споруд та майна громадян при несприятливих погодних умовах. Натомість восени екологи хочуть провести відновлювальні посадки дерев та кущів. Так, крок за кроком, планують омолодити проблемну кількість дерев у місті, замінивши їх стійкими до змін клімату і антропогенного навантаження.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити