image
25 Листопада 2021 | 07:11

На території підприємства у Луцьку зберігали пальне без ліцензії

У рамках операції «Акциз-2021» в ході фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Луцька, працівники управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області встановили факт зберігання пального без наявності відповідної ліцензії.

Про це інформує сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Так, працівники управління контролю за підакцизними товарами встановили, що на території підприємства у Луцьку суб’єкт господарської діяльності здійснював зберігання значних партій пального без придбання відповідних ліцензій. Виявлення цих порушень стало можливим завдяки моніторингу на ринку реалізації підакцизної продукції працівниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області. Штрафні-фінансові санкції за порушення становлять 500 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинський суд оштрафував харківського бізнесмена на понад пів мільйона гривень

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити