image
20 Липня 2021 | 17:14

На Волині 11 підприємств сумлінно сплачують податки

На регіональному рівні Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020» переможцями визнано 11 волинських підприємств.

Про це інформує ГУ ДПС у Волинській області.

Про це очільник територіального відділення АППУ у Волинській області Василь Дутко поінформував начальника ГУ ДПС у Волинській області Світлану Савчук під час робочої зустрічі.

«Чи увійдуть переможці регіонального туру до лідерів національного рівня стане відомо у жовтні. Інформація про підприємства-переможці регіонального туру передані до національної рейтингової комісії, яка до 1 жовтня 2021 року повинна визначати лідерів Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020», - розповів Василь Дутко.

Керівник територіального відділення АППУ в області зазначив, що головним критерієм відбору переможців, згідно умов рейтингу, є показник податкової віддачі.

«Тобто, лише ті підприємства, які повню мірою виконують свої податкові зобов’язання перед бюджетом та працівниками, можуть брати участь в рейтингу та здобути перемогу»,- наголосив Василь Дутко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На «Шацьких озерах» у чоловіка виміняли справжні гроші на сувенірні, а на додачу – ще й відлупцювали

«Безумовно, що 11 переможців регіонального туру відповідають усім вимогам до сумлінного платника податків. Важливо, що серед критеріїв відбору – відсутність податкових боргів, заборгованості із зарплати та порушень податкового законодавства. Податкова репутація підприємств-переможців регіонального туру – бездоганна. Сподіваємося, що побачимо їх у лідерах національного відбору», - зазначила начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити