image
15 Листопада 2018 | 20:01

На Волині державі повернули земельну ділянку вартістю понад 10 мільйонів гривень

На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким  задоволено у повному обсязі позов Ковельської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області до одного з сільськогосподарських виробничих кооперативів Ратнівського району, підприємство звільнило самовільно зайняту земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 7,8 га. й вартістю понад 10 млн. грн.
Про це «ВолиньUA» повідомляє прес-служба прокуратури  області.
У березні 2018 року Головне управління Держгеокадастру у Волинській області  у ході перевірки дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельної ділянки в урочищі «Вистрів» на території Річицької сільської ради Забродівської об’єднаної територіальної громади Ратнівського району встановило, що виробничий кооператив використовує її без будь-яких правовстановлюючих документів.
Рішення про надання земельної ділянки у користування підприємства її розпорядниками не приймалися, договір оренди не укладався. Попри це кооператив обробив землю та засіяв її.
Керівник кооперативу не заперечував самовільного зайняття земельної ділянки і засівання її травою, проте звільняти ділянку та відшкодовувати завдану державі шкоду не поспішав.
У справу втрутилася прокуратура. Господарський суд Волинської області, приставши на позицію прокурорів, зобов’язав підприємство звільнити та повернути державі самовільно зайняту земельну ділянку. Наразі рішення суду виконано.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцькрада незаконно повернула забудовнику «кругленьку» суму

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити