image
 |  297 8 Липня 2024 | 13:16

На Волині помер багагорічний директор школи, колишній депутат райради

7 липня на 73-му році життя відійшов у вічність знаний педагог, депутат кількох скликань районної ради, багаторічний працівник освіти і ексдиректор Жидичинської загальноосвітньої школи (1994-2014), що біля Луцька, Гонтар Сава Гордійович.

Про це повідомили у Жидичинському ліцеї №31, - пише ВСН.

Сава Гордійович був людиною великої душі, безсумнівної честі, сумління, працьовитим і відповідальним, досвідченим і мудрим керівником. Як директор школи у своїй роботі велику увагу приділяв практичному спрямуванню навчання, індивідуальній роботі з учнями та викладачами. Це під час його директорування у 2005 році школа стала лауреатом конкурсу «100 кращих шкіл України», нагороджений грамотою Міністерства освіти України, грамотами Волинської обласної державної адміністрації.

Сотні людських доль пройшли через його чуйні руки. Він був компетентним у всіх їхніх проблемах, вмів їх вчасно вирішувати. Його любили і поважали колеги за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

« До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, колег… У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї, рідним. Розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини, а слова підтримки допоможуть пережити родинне горе. Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять дорогому колезі!» - висловлюють співчуття рідним померлого колеги у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гірка звістка: на війні загинув Захисник з Волині

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити