image
17 Вересня 2023 | 15:49

На Волині з водойми дістали півтисячі метрів сітки

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинської області провели заходи щодо охорони біоресурсів на водному об’єкті, що входить до складу орнітологічного заказника місцевого значення Чаруківський».

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Волинській області.

З водойми вилучили девʼять безгосподарських заборонених знарядь вилову риби загальною довжиною 455 метрів. Водні живі біоресурси – три лина, одна щука, і один окунь випустили у середовище існування, чим попередили нанесення збитків у сумі 48 тисяч гривень.

Складено матеріали про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення та провели розʼяснювальну роботу серед рибалок-любителів.

Додаткова інформація: розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у ПЗФ України здійснюється відповідно до Постанови від 10 травня 2022 року #575 «Про затвердження спеціальних такс для обчислення розміру шкоди заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр лина 7342,8 грн, щуки – 21040,92 грн, окуня – 4937,4 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині досі судять ексчиновника ОДА за «відмивання» коштів на будівництві амбулаторій

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити