image
7 Серпня 2020 | 21:40

Попри заяви «степановоляшків», Волинь готується до 1 веpесня, діти проходять медогляди

Тривають медичні огляди дітей, які йдуть до першого класу.

Попри карантин, їх не скасовували, - розповіла «Суспільному» заступниця директора Луцької міської дитячої поліклініки Наталія Кеда.

Заступниця директора Луцької міської дитячої поліклініки Наталія Кеде каже:

«Медичні огляди для дітей не скасовували».

Йдучи до першого класу, з її слів, обов’язково потрібно обстежити здоров’я дитини. Найперше потрібно визначити індекс Руф'є для того, щоб визначити у яку групу здоров’я дитина відноситься. Діти, які не мають медичних щеплень у колектив допускатися не можуть, - каже лікарка.

Щоб не створювати скупчення людей і не чекати, приходити потрібно за записом. Щоб пройти вузькопрофільного спеціаліста, лікар-педіатр, або лікар сімейний дає електронне скерування. Отримавши це електронне скерування, батьки повинні записатися на прийом до вузькопрофільного спеціаліста на певну дату на певну годину, - каже заступниця директора Луцької міської дитячої поліклініки Наталія Кеда.

Діти, які оформляються до школи, проходять ортопеда, хірурга, окуліста і стоматолога.

«Дітей приходить багато, бо не за горами школа, літо закінчується, але скупчення немає. Практично усі діти ідуть по запису», - розповідає педіатриня Оксана Литвин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисник і воротар: у луцькій «Волині» – повторний спалах коронавірусу

Медичні огляди для дітей, які йдуть до першого класу, попри карантин на Волині, не скасовані.

Станіслав Чемерис готується до вступу. Хлопець каже, що вже другий тиждень проходить медогляд:

"Декотрих лікарів проходиш відразу, а до інших – черги великі".

Якщо ви проходили медогляд із дитиною у грудні чи жовтні минулого року, то він ще дійсний, бо має термін - 12 місяців з дня проходження, - каже заступниця директора Луцької міської дитячої поліклініки Наталія Кеда.

Нагадаємо, наприкінці червня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що діти мають пройти обстеження у певних лікарів перед початком навчального року, зокрема отримати довідку про пробу Руф'є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцька «Волинь» здобула третю перемогу поспіль і готується до вирішального поєдинку з «Минаєм»

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити