image
25 Вересня 2020 | 11:42

Незаконне будівництво у Луцьку: як ловитимуть порушників

У Луцькій міській раді створили комісію, яка запобігатиме та виявлятиме незаконне будівництво.

Про це стало відомо під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради 24 вересня.

Так, комісією з питань виявлення та запобігання незаконного будівництва буде здійснюватись:

– з’ясування достовірності даних, наведених у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт, повідомленні про початок виконання будівельних робіт, декларації про готовність об’єкта до експлуатації, протягом трьох місяців з дня подання зазначених документів;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку водій потрапив у пастку: що трапилося? (ФОТО)

– виявлення фактів самочинного будівництва об’єктів;

– розгляд звернень фізичних чи юридичних осіб про порушення суб’єктами містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності;

– розгляд вимог правоохоронних органів про проведення перевірок про порушення суб’єктами містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

До складу новоствореної комісії увійшли: заступник міського голови, голова комісії Костянтин Петрочук, в.о. начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Тетяна Головій, головний спеціаліст, юрист управління земельних ресурсів Олександр Загоруйко, начальник управління з питань праці Назарій Ігнатчук, заступник начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Сергій Літвицький, заступник начальника відділу превенції Луцького відділу поліції ГУ НП України у Волинській області, майор поліції (за згодою) Віталій Маковський, головний спеціаліст, юрист управління містобудування та архітектури Валентин Хаймик.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити