image
24 Вересня 2021 | 22:24

Нічний клуб «Техас» у Луцьку гудітиме до 4 ранку

Бар "Стара Підкова" у Луцьку, більш знаний у народі як "Техас", до 1 січня працюватиме до 4 години ранку.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому.

У Луцьку міську раду звернулись фізичні особи-підприємці Осійчук Наталія Павлівна та Корнієнко Анатолій Петрович щодо встановлення режиму роботи на 2021 рік для бару «Стара Підкова» на вул. Данила Галицького, 1-А та надали необхідні для цього документи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинський митник намагався приховати понад півмільйона гривень

За інформацією наданою Луцьким районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, Управлінням патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Луцьким управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області неодноразових документовано підтверджених порушень норм громадського порядку щодо дотримання тиші та санітарного законодавства щодо дотримання тиші відповідно у закладі протягом останніх трьох місяців не зафіксовано. Також незафіксовано адміністративних правопорушень та факту перебування неповнолітніх осіб з боку поліції та муніципалів.

Враховуючи це, бару "Стара Підкова" хочуть дозволити працювати з 20 год до 4 години ранку.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити