image
14 Лютого 2020 | 14:15

Нова міграційна політика у Польщі: чи варто хвилюватись українським заробітчанам

У Польщі захвилювались про кількість робочих місць для власних громадян і вводять нову міграційну політику, щоб захистити трудові права поляків.

Про це повідомляє “Оглядач”.

Заступник директора департаменту міністерства сім’ї, праці і соціальної політики Польщі Мирослав Пшевозьнік вважає, що це жодним чином не позначиться на українських громадянах, ба більше, в Польщі говорять, що кількість працівників з України цього року не зменшиться, а навіть буде невелике зростання.

Читайте також: Єдина «реформа» Зеленського – переселення клоунів 95 Кварталу у владу, – Анатолій Вітів

Свою думку щодо реформ висловив також президент Всеукраїнської Асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. З озвученого представником польського міністерства, експерт зробив висновок, що Польща жодним чином не ставить обмеження для українців, а навіть навпаки.

“Основні моменти, які зараз були описані, полягають у тому, що вони хочуть, щоб до них збільшилася трудова міграція саме кваліфікованих фахівців, тому що у них є проблеми з цим”, – говорить Воскобойник.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити