image
24 Червня 2019 | 09:28

Оприлюднили фото австрійців у Луцьку в часи Першої світової війни

В колекції Австрійського державного архіву вдалось розшукати нові світлини, які стосуються історії міста Луцька часів Першої світової війни (1914-1918 р). Перш за все вони зацікавили тим, що на фото зображена непересічна особа, а відомий воєначальник айстро-угорської армії часів Першої світової війни. 

Про це повідомляє Волинь Post.

На фото в колі солдатів айстро-угорської армії можна побачити Карла Крітека (1861-1928), який був генералом-полковником із 1917 року. 

Відомо, що вищу освіту він отримав у Терезіанській військовій академії (1879) та Академії Генштабу (1884). До початку війни мав багато здобутків і зробив чудову військову кар’єру.

З початку Першої світової війни отримав у своє командування 26-ландверну дивізію, яка брала участь в боях поблизу міста Замость (сучасна Польща). Карл Крітек проявив себе в боях у Карпатах, поблизу міста Люблін (Польща). З кінця липня 1917 року він керував силами автро-угорських військ на Буковині. Після закінчення війни пішов у відставку. 

Тетяна Яцечко-Блаженко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший президент України підтримав легалізацію марихуани

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити