image
 |  151 14 Листопада 2023 | 16:46

Передача дитячої залізниці Луцькій громаді уже на погодженні в Кабміні

У Луцькій міській раді очікують на рішення Кабінету міністрів щодо передачі до комунальної власності міської територіальної громади майнового комплексу дитячої залізниці.

Про це Суспільному розповів керівник департаменту економічної політики міськради Борис Смаль. З його слів, згоду на прийняття комплексу дитячої залізниці громаді міськрада надавала ще на початку літа цього року.

"Затягувалися рішення Укрзалізниці, але вже кілька тижнів тому остаточно пакет документів попав в Кабмін. Тепер ми чекаємо фінальної крапки — на рішення Кабінету Міністрів про передачу цього комплексу", — сказав посадовець.

Через те, що об’єкт не належить до комунальної власності, каже Борис Смаль, проводити роботи з благоустрою не можуть. Територія дитячої залізниці заросла бур’янами, зазначила лучанка Тамара Стецюк, яка часто ходить поруч у справах. Говорить: будівля станції руйнується, вибиті шибки вагонів, забиті фанерою.

З її слів, комплекс варто відновити. "От читала, що не можуть її передати одні одним і получається. Що ніхто за неї не хоче відповідати, я так зрозуміла", — каже лучанка.

На території дитячої залізниці робила фотосесію Ірина Балясна з Миколаєва. До Луцька, каже, переїхала більше року тому.

"Ми дуже чекаємо, ми тут неподалік живемо, чекаємо, коли її відремонтують, відремонтують цей парк, я знаю, що є проєкт розвитку цієї місцини", — зазначила переселенка.

Зі слів директора департаменту економічної політики Бориса Смаля, на території дитячої залізниці планують облаштувати навчально-рекреаційний комплекс.

Після прийняття майнового комплексу в комунальну власність, додав посадовець, лише на благоустрій необхідно орієнтовно 20 мільйонів гривень.

Суспільне звернулося з інформаційним запитом до Міністерства інфраструктури України щодо ситуації із передачею дитячої залізниці у комунальну власність Луцька. Відповідь опублікуємо згодом.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити