image
 |  965 21 Листопада 2023 | 13:49

Показали безлюдну Волинську митницю (ФОТО)

Перший сніг, що випав цими вихідними на Волині, яскраво відображає безлюддя "Ягодина". Такі сюрреалістичні пейзажі за 79 років з часу заснування переходу не снилися нікому з місцевих старожилів навіть у найстрашніших снах.

Про це пишуть на сторінці Волинської митниці.

Упродовж цих вихідних за 6 робочих змін, відповідно до затверджених у червні минулого року показників Меморандуму, через МАПП "Ягодин-Дорогуськ" мали б прослідувати по 1800 транспортних засобів у кожному напрямку. Однак через протест польських перевізників, що триває досі, на в'їзд до України оформлено 317 вантажівок, на виїзд за межі держави - 47. Порівняно з оптимальною кількістю транспортних засобів, які можуть перетинати кордон через цей автоперехід, реально задіяна була лише 1/10 частина Меморандуму.

А якщо згадати про проєктну спроможність розбудованого у 2012 році "Ягодина", за минулі 3 доби ним могли б скористатися 4 800 вантажівок, 12 000 легкових авто та 300 автобусів. Загалом у них могло б перетнути кордон 34 000 пасажирів. І це вже - не сюр, а красномовна ілюстрація реально заморожених на період блокади обопільно як українських, так і польських ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку встановили ще п’ять приладів контролю руху

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити