image
 |  2 27 Серпня 2018 | 11:23

Порошенко очолив олігархічну систему в Україні, - Тягнибок

Уся українська політика зав'язана на олігархах, яким не вигідно, щоб українці були багатими.
Про це сказав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок в інтерв'ю Gazeta.ua.
"В Україні склалася олігархічна система. Її верхівка - це найвища влада в особі президента, парламенту, уряду, судів. Вони повністю зав'язані на олігархах... Фракції, політики є служками олігархів. Олігархи їх підтримували, вкладали у них гроші, коли вони йшли на вибори. Своїх контрольованих людей впихали у списки, давали на мажоритарні округи. Тепер ці політичні сили або політики повинні своїм господарям віддавати. Віддають вони ухваленням лоббістських законів або неухваленням важливих для України законів, наприклад, необхідних для укріплення національної ідентичності чи розвитку середнього класу.

Олігарх - це представник крупного капіталу. Він не зацікавлений, щоб в Україні розвивався середній клас. Олігарху важливо, щоб було так, як є. Є вони, 4 відсотки середнього класу, решта - люди за межею бідності. Останніх легко купувати, ними легко маніпулювати. У такій державі легко проводити вибори. Активніші втікають в іншу країну і голосувати не будуть. А тут залишається чудовий грунт. Вкравши у нього мільйон можна показати цукерочку і людина буде вдячна тому олігархові. Люди отримують по 3 тисячі зарплати, пенсії. Коли їм пропонують таку саму винагороду - приблизно стільки коштує підкуп членів комісій, то навіть не можу їх засуджувати", - сказав Тягнибок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усі верещали на Майдані, що змінять закон про вибори. Потім стали владою і подумали: а навіщо?» – Олег Тягнибок

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити