image
2 Грудня 2019 | 13:48

Повечеряли: у будинку лучан із газової плити полилась вода (ВІДЕО)

Вечеря для мешканців будинку № 88, що на вул. Шевченка в м. Луцьку, запам’ятається надовго. 20 листопада в газові плити, на яких лучани готували вечерю, полилась вода. Мешканці багатоповерхівки про подію за номером 104 одразу повідомили аварійно - диспетчерську службу АТ “Волиньгаз”.

Про це пише пресслужба АТ «Волиньгаз».

У ході дослідження з’ясувалось, що в газову систему вода потрапила через газову колонку, яку приєднував один із мешканців цього будинку. Так званий «спеціаліст», порушуючи вимоги Правил безпеки систем газопостачання, самовільно, не повідомивши представників АТ «Волиньгаз», вирішив замінити та полагодити газову колонку. Встановлюючи її з порушеннями, приєднав газові та водяні шланги. Результат такої самодіяльності - перекачування води в газову систему.

Вода в свою чергу потрапила до газового обладнання в квартирах інших мешканців цього будинку. А це стало причиною того, що в газових котлах та колонках вода вивела з ладу датчики, а відповідно замкнули електронні плати. Подальше користування газовими приладами заборонили, необхідно було їх ремонтувати. Такі дії горефахівця створили побутові незручності сусідам та чималі фінансові витрати. Сума штрафу залежатиме від завданих збитків підприємству та мешканцям 77 квартир цього будинку.

Читайте також: «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об`єднання» може припинити діяльність

Фахівці АТ “Волиньгаз” 22 листопада відновили газопостачання до будинку в квартири всіх мешканців, окрім порушника.

Щоб запобігти наслідкам, які можуть спричинити шкоду не тільки майну, а й здоров’ю споживачів газу, АТ «Волиньгаз» просить волинян самовільно не втручатись у газову систему, а викликати спеціалістів товариства!

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити