image
31 Липня 2020 | 12:50

Повідомили, яку середню зарплатню отримали волиняни в червні

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у червні становила 9615 грн (в Україні – 11579 грн), що в 2,0 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4723 грн).

Про це «ВолиньUA» поінформували в Головному управлінні статистики у Волинській області.

Порівняно з травнем 2020 р. розмір заробітної плати збільшився на 18,8%, а проти червня 2019р. – на 4,4%.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у сферах фінансової та страхової діяльності, виробництва меблів, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, де заробітна плата перевищила середньообласний показник в 1,5–1,3 раза.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж червня зменшилась на 12,5% і на 1 липня 2020р. становила 32,1 млн.грн, що дорівнює 2,1% фонду оплати праці, нарахованого за червень. Вчасно не отримали заробітну плату 2,7 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному з них не виплачено в середньому по 11029 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хліб з «начинкою»: нововолинська випічка виявилася з личинками та хробаками (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити