image
24 Листопада 2022 | 12:20

Пояснили, чому на Волині перебої зі світлом попри відсутність "прильотів"

Попри відсутність пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури у Волинській області за останній час, в області підключено лише 9% споживачів. Головна причина – немає достатньої генерації з ТЕС та АЕС, тому Волинь отримала лише 60 МВт потужності з необхідних 350.

Про це повідомили в Волинській ОВА. 

Станом на ранок в області до електропостачання підключені 9 % споживачів. Перш за все, відновлено електропостачання усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури. Це лікарні, каналізаційно-насосні станції, водозабори.

Відновлено електропостачання частини базових вишок мобільного зв’язку, що дало можливість відновити покриття по території області.

Пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури у Волинській області немає. Але головна проблема зараз - відсутність достатньої генерації з теплових та атомних електростанцій для видачі потужності через підстанції «Укренерго».

Зокрема в області гострий дефіцит потужності. Виділено приблизно 60 МВт потужності, при потребі за нормальних умов 350 МВт.

Виділеного обсягу достатньо виключно для найважливіших об’єктів критичної інфраструктури. Тому можливість стабільної подачі напруги населенню при даному ліміті поки що відсутня.

Зазначимо, мер Луцька Ігор Поліщук повідомив, що покращення ситуації з електропостачанням слід очікувати ближче до вечора, коли відновиться робота АЕС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У значній частині Луцька є вода та тепло: проблеми з електроенергією

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити