image
3 Липня 2018 | 16:45

Рада заборонила рекламу «на стовпах»

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про рекламу» (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності).
Про це 03 липня 2018 року повідомляє сайт «Укрінформ».
За ухвалення законопроекту №3454 в цілому проголосували 228 народних депутатів при мінімально необхідний кількості у 226, повідомляє кореспондент «Укрінформу».
Це надзвичайно простий законопроект, який передусім спрямований на забезпечення безпеки, оскільки йдеться про заборону розміщувати рекламні конструкції на опорах мереж. До комітету надійшло сім поправок, жодна на яких не була врахована, оскільки законопроект передбачав просто заборону розміщення реклами на такого типу конструкціях, - сказала голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Так, статтю 8 закону України «Про рекламу» доповнено новим пунктом, згідно з яким забороняється розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, у тому числі опорах зовнішнього освітлення.
Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити