image
12 Жовтня 2021 | 20:03

Рік тому Зеленський обіцяв піти з посади, якщо на Донбасі триватиме війна

Президент України Володимир Зеленський рік тому пообіцяв піти з посади президента України, якщо війна на Донбасі не припиниться.

Про це повідомляють #Букви з посиланням на інтерв’ю Володимира Зеленського ведучому Hard Talk Стівену Сакуру.

Президент України Володимир Зеленський рік тому, 12 жовтня 2020 року, в інтерв’ю ведучому каналу BBC сказав наступне:

“Це не є проблема для мене.. Якщо я не зможу закінчити війну – значить, потрібно, щоб прийшла інша людина, яка здатна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами”.

На відео з 8:35

Сьогодні під стіни Офісу президента прийшли родичі українських воїнів, які потрапили у полон або ж вважаються зниклими безвісти.

Нагадаємо, від початку окупації на Донбасі через порушення права на життя та безпеку загинули майже 14 тисяч громадян України.

Раніше повідомлялось, що окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей за вказівкою Російської Федерації закривають навчальні заклади: школи, профтехучилища, технікуми та ВНЗ.

У вересні Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до ЮНІСЕФ з проханням сприяти дотриманню прав дітей, які проживають на непідконтрольній українській владі території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), і запобіганню втягування дітей у збройний конфлікт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від ЗЕ вимагають вказувати на щитах при будівництві доріг, що воно ведеться за гроші українців

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити