image
 |  241 1 Серпня 2021 | 21:41

Ґудзики, гвіздки, гілки: волинська майстриня створює картини з вторинної сировини (ВІДЕО)

Волинська майстриня із селища Колки Людмила Островська виготовляє картини зі старих іграшок, ґудзиків, аксесуарів для волосся, залишків тканин, іржавих гвіздків, старих пазлів та іншої вторинної сировини.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

Свої вміння жінка передає у художній студії «Палітра», який організувала для більш як 60 дітей.

Із дітьми жінка працює 21 рік – викладає трудове навчання в ліцеї та займається зі школярами. Людмила Островська каже: займаються дітки з Колок і окружних сіл – Старосілля, Розничі, Копилля, Годомичі. Острови.

Основні техніки – це живопис, малюнки та декоративні роботи. Для картин обирають матеріали, які є в кожної дитини вдома:

«Використовуємо картон і ті матеріали, які шкода викинути».

Три роки займається в художній студії школярка Христина Бадовська. Каже: виготовила власноруч картину, яку створила самостійно.

«Бабуся і мама раді, що я ходжу на гурток, бо тому що тут я буду чимось захоплюватися, а не сидіти в телефоні чи в телевізорі», – розповіла дівчина.

Займатися з гуртківцями Людмилі Островській допомагає її донька – Анастасія. Дівчина закінчила навчання в ліцеї і планує далі опановувати образотворче мистецтво у виші.

У Колківському ліцеї виставка робіт гуртківців діє постійно. Зараз тут експонуються картини із вторинної сировини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стpічка пpо луцького скульптоpа Миколу Голованя – на Каннському фестивалі (ВІДЕО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити