image
7 Листопада 2019 | 15:54

«Самі з себе робите клоунів», - лучани про виправдання муніципалів щодо парковки (ФОТО)

6 листопада  на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради одним з членів виконавчого комітету було висловлено «свою думку» стосовно того, що муніципальна варта не звертає уваги на автомобілі, які здійснюють стоянку на тротуарі біля Департаменту муніципальної варти на вул. Б.Хмельницького, 17, цим самим порушують Правила дорожнього руху.

Департамент муніципальної варти надає офіційні роз’яснення по даній ситуації.

Про це департамент пише на сторінці у facebook.

Відповідно до п.п 15.10 «в» Правил дорожнього руху, стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м. Ширина тротуару біля департаменту муніципальної варти складає 5,8 метра. При середній ширині легкового автомобіля 2 метри, для руху пішоходів залишається більше 3,5 метра. Тому, автомобілі, які здійснюють зупинку/стоянку в такий спосіб не порушують Правил дорожнього руху, а тому в працівників муніципальної варти відсутні підстави для того, щоб притягати до відповідальності водіїв. Дана норма поширюється не лише на тротуар біля департаменту, а діє на території всього міста Луцька та країни загалом.

Читайте також: Хотіли втікти: у Луцьку спіймали чоловіка з наркотиками

Вулиця Богдана Хмельницького є вулицею з одностороннім рухом. Згідно п.п. 15.3 Правил дорожнього руху у населених пунктах зупинка і стоянка транспортних засобів дозволяються на лівому боці дороги з одностороннім рухом.

Загалом, такий вчинок муніципалів викликав хвилю критики та обурення у лучан.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити