image
11 Січня 2019 | 17:36

Савченко саботує роботу Волинської облради, - фракція ВО «Батьківщина»

Подання головою Волинською ОДА Олександром Савченком позову до суду, з метою оскарження затвердженого на сесії обласного бюджету, схоже на свідомий саботаж роботи Волинської обласної ради, всієї області та на намагання зупинити усі бюджетні процеси на Волині.

Про це йдеться у зверненні фракції ВО «Батьківщина» у Волинській обласній раді до Олександра Савченка. Подібну заяву раніше оприлюднила фракція ВО «Свобода».

«На наше глибоке переконання, весь бюджетний процес проведений обласною радою в рамках чинного законодавства України, регламенту облради VII скликання та Бюджетного регламенту», – йдеться у тексті звернення фракції ВО «Батьківщина».

Проте Ваші підлеглі з управління фінансів Волинської ОДА відмовилися готувати рішення про обласний бюджет після затвердження його на сесії Волинської обласної ради. Замість них цю роботу виконали голова бюджетної комісії та працівники виконавчого апарату обласної ради.

Децентралізація – це право органів місцевого самоврядування вносити пропозиції у формування бюджету з врахуванням позиції громад. Волинська обласна державна адміністрація ж, забираючи це право, діє всупереч заявам, позиції Президента та Уряду України щодо процесу децентралізації.

Якщо виконання рішення про обласний бюджет буде призупинено, то це унеможливить виконання низки обласних програм, зокрема йдеться про Регіональну цільову програму соціального захисту населення на 2019-2022 роки, завдяки якій волиняни; які потрапили у складні життєві обставини, не зможуть отримати матеріальну допомогу з депутатського фонду.

Не зможуть отримати місцеві бюджети області цільові субвенції на енергозберігаючі заходи, поточні і капітальні ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури, та інші напрямки, що потребують проведення першочергових робіт більше як на 90 об’єктах, за пропозиціями депутатів обласної ради.

Вважаємо, що люди, які хочуть, щоб обласний бюджет не був прийнятий, працюють проти Волині та волинян. Такі методи роботи Волинської облдержадміністрації викликають занепокоєння та недовіру з нашого боку», – констатують у тексті звернення «Батьківщини».

Враховуючи вищевикладене, фракція «Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» у Волинській обласній раді VII скликання з метою відновлення нормальної життєдіяльності Волинської області закликала голову ОДА прийняти зважене рішення та відкликати позовну заяву щодо визнання незаконним та скасування рішення Волинської облради від 20.12.2018 р. № 22/13 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити