image
22 Травня 2020 | 14:29

Навколо призначення керівника Ковельського МТМО продовжується судова тяганина

Волинський окружний адміністративний суд відкрив ще одне провадження в справі до Ковельської міської ради.

Цього разу позивачем є Ковальський Олег Володимирович, який просить суд визнати протиправним та скасувати протокол конкурсної комісії по на зайняття посади керівника Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання від 16 квітня 2020 року.

Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 22 квітня позовну заяву було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків. У вказаний строк позивачем недоліки усунуто. І ось ухвалою від 14 травня суд відкрив провадження в цій адміністративній справі. Ким є, де працює Олег Ковальський – в ухвалі не вказується.

Нагадаємо, за посаду генерального директора Ковельського МТМО судиться колишня начальниця відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Тетяна Ващук, яка нині призначена тимчасовою виконувачкою обов’язків директора комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відновлення громадського транспорту в Луцьку – досі під питанням (ВІДЕО)

Отож, на даний час у Волинському окружному адміністративному суді розглядаються дві аналогічні справи.

Як відомо, ковельський міський голова Олег Кіндер підписав 23 квітня цього року розпорядження про призначення свого давнього друга та бізнес-партнера Валентина Вітра генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Джерело: Ковель медіа.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити