image
18 Січня 2021 | 21:19

Шведська компанія подала заявку на випробування в Україні препарату від COVID-19

Біотехнологічна компанія Cyxone зі Швеції подала заявку на проведення в Україні другої фази клінічних випробувань препарату «Rabeximod», який використовують під час лікування коронавірусу.

Про це повідомляє «24 канал».

До цього компанія Cyxone отримала дозвіл на випробування від влади Польщі. Про це йдеться в релізі на сайті компанії Cyxone.

В ході тестування компанія планує оцінити ефективність та безпеку застосування Rabeximod для запобігання прогресуванню COVID-19 у госпіталізованих пацієнтів та скорочення часу до одужання.

У процесі візьмуть участь 300 пацієнтів клінічних центрів в Польщі та ще трьох країнах Європи (Україна буде серед них). Тестування проводитимуть на пацієнтах з середньою тяжкістю хвороби, які потребують кисневої терапії, але не підтримки апарату ШВЛ.

Компанія вже подала аналогічні заявки в регулятори Словаччини та Угорщини. Попередні результати тестування препарату Rabeximod компанія Cyxone планує оголосити у третьому кварталі 2021 року.

У випадку дієвості ліків Cyxone має намір подати заявку на дозвіл використовувати їх в екстрених випадках після визначення стратегічного партнера. Крім того, компанія планує продовжити вивчення ефективності «Рабексімоду» для лікування інших вірусних захворювань та ревматоїдного артриту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не відповідає мінімальним критеріям»: Бразилія не схвалила застосування російської COVID-вакцини

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити