image
 |  128 8 Липня 2024 | 22:02

Слухай та тримайся: Vlad Darwin - Льон

Кліп «Льон» автор-виконавець Влад Дарвін присвячує своєму батькові. Це відео переносить нас у середину минулого століття, до сільського дитинства батька артиста.

На стіні в хатині батька висіла картина «Цвіт льону» — символ мрії, який він жодного разу не бачив у реальності через постійні турботи та клопоти. Проте його син, Влад Дарвін, зміг здійснити цю мрію через півстоліття, опинившись посеред блакитного квітучого поля.

«Нездійснена мрія батьків перероджуються у дітях так само, як цвіт льону трансформується у чисте лляне полотно. Ми зафільмували цю мрію — квінтесенцію мрій усіх попередніх поколінь — мир на рідній землі та процвітання Батьківщини.» — коментує ідею відео Влад Дарвін.

Створення кліпу тривало більше року. «Зловити» цвіт льону і справді складно. Знайти потрібну локацію вдалося в Житомирській області. Вся знімальна група ночувала у полі, щоб вранці відзняти, як розквітає льон. Вже опівдні цвіт льону опав.

«У відеокліпі присутні справжні фото моїх рідних — бабусі, дідуся, батька і тітки. Ми відтворювали одяг, образи та інтер’єр хати за тими фотографіями, що збереглися» — розповідає співак.

Роль юного батька Влада Дарвіна зіграв десятирічний Маторін Даніїл, який приїхав з прифронтового міста Словʼянськ спеціально для знімань у музичному відео. Його проникливий погляд одразу вразив знімальну групу.

Режисер Артем Шемет, номінант на премію «Золота дзиґа» у 2022 році, допоміг створити щось більше, ніж просто відеокліп. «Льон» — це коротке кіно-усвідомлення про нескінченно довге і багатогранне життя.

Завдяки талановитій режисурі Артема Шемета у цьому відео сплітаються дитинство батьків та зрілість дітей, цвіт і плоди, наївні надії минулого та неминучий щем майбутнього.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити