image
7 Червня 2023 | 08:28

Сморід у місті: Луцьке підприємство заперечує свою вину

ймовірною причиною виникнення неприємного запаху в Луцьку називають діяльність підприємства «Біо Пек» на території Гнідавського цукрового заводу. Зі слів Луцького міського голови Ігоря Поліщука, у місті збільшилась кількість скарг на неприємний запах. Зі слів виконувача обов’язків начальника відділу екології Віктора Гелеги, найімовірніше причиною цього є діяльність заводу «Біо Пек».

Журналісти видання Волинь Infa за коментарем звернулися до представників Гнідавського цукрового заводу.

«Наше підприємство не має жодного відношення до поширення неприємного запаху в місті. Ми хочемо поінформувати громаду, а також Луцьку міську раду про те, що Гнідавський цукровий завод не працює вже від листопада. Що стосується роботи біоетанольного заводу, то він не працює вже понад місяць, окрім того жодних зливів мелясної барди чи будь чого на поля фільтрації біоетанольний завод не проводить кілька років, адже вона зберігається у закритих металевих резервуарах на території підприємства. Окрім того, меласної барди тривалий час вже немає, що можуть підтвердити волинські сільгоспідприємства, які за гроші купують її як органічне добриво попередньо записуючись у чергу. Окрім того, жодних резервуарів ми не мили», – розповідають на заводі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчителі луцької школи нарвалися на критику у міськраді через скандальний флешмоб

На підприємстві переконують, що Луцька міська рада не зверталася до них із будь якими зауваженнями щодо поширення неприємного запаху у місті.

«Ми готові до діалогу, можемо разом із представниками відповідних органів міської влади виїхати на поля фільтрації, оглянути ситуацію, однак, відповідально заявляємо, що причиною поширення неприємного запаху в місті не є наше підприємство», – переконані представники заводу.

На Гнідавському цукровому заводі запевняють, що готові надати всю необхідну допомогу аби виявити та подолати причину неприємного запаху в місті.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити