image
24 Червня 2020 | 12:43

Списання боргів за комуналку за рахунок держбюджету є популістичною аферою, - депутат Луцької міськради

Списання боргів за комунальні послуги за рахунок державного бюджету вигідне олігархам і є популістичною аферою, яка може мати катастрофічна наслідки для країни.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді Микола Федік, коментуючи проєкт закону про списання заборгованості населення за комунальні послуги.

«В Україні може настати комунізм. Правда не для всіх, а лише для окремих груп населення. Такий висновок напрошується після того, як Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики на засіданні підтримав проєкт закону №3323 «Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року», - зазначає депутат міської ради.

Списання заборгованості населення здійснюється шляхом взаємозаліку за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України». А списання заборгованості населення за спожиту електроенергію здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

«В мене виникає просте питання: а як бути тим людям, які справно сплачували комунальні послуги. Відмовляли собі у чомусь, аби заплатити за воду, газ, опалення як добропорядні свідомі громадяни. Виходить якось дуже несправедливо. Навіть образливо. Якщо влада Зеленського хоче погасити усі комунальні борги боржників, то хай тоді повертає гроші тим, хто всі ці роки добросовісно платив за комунальні послуги. Якщо вже робити комунізм, то треба його робити для всіх, а не для частини населення. А то народ може і не зрозуміти таку вибірковість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Частину атракціонів у Центральному парку Луцька здадуть на металобрухт

Ця ініціатива – звичайна афера. Кому належать обленерго та облгази? Олігархам. Вони і так почуваються в Україні дуже впевнено та заможно. А тепер на рахунки їх компаній з державного спустошеного бюджету переведуть мільярди гривень, прикриваючись турботою про народ. Тобто наші з вами податки підуть на погашення накопичених боргів за комуналку і осядуть на рахунках олігархічних компаній. А ті, хто справно сплачує за комунальні послуги, заплатять двічі. Один раз офіційно в якості плати за комуналку, а другий – через перерозподіл своїх податків на рахунки власників енергогенеруючих компаній», - наголошує Микола Федік.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити