|  9 4 Вересня 2021 | 22:46

Спортсменка з Волині виборола «срібло» на Іграх у Токіо

Веслувальниця з Волині Марина Мажула виграла «срібло» на Паралімпійських іграх в Токіо.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Лучани".

У передостанній день Ігор-2020 волинянка посіла друге місце у веслуванні на байдарці-одиночці у класі KL1. Марина Мажула подолала дистанцію 200 метрів за 54,805 секунди, поступившись німкені Едіні Мюллер 0,847 секунди.

В активі паралімпійської збірної України вже 96 нагород: 24 золоті, 46 срібних та 26 бронзових. «Синьо-жовті» утримують 5-е місце у загальнокомандному заліку і за кількістю медалей.

Разом із тим, як інформує "УП", у передостанній день змагань Україна втратила п'яте місце у медальному заліку. Українських паралімпійців випередили спортсмени із Нідерландів, які за підсумками змагального дня здобули дві золоті нагороди.

Україна на даний момент перебуває на шостому місці. Очолюють медальний залік спортсмени з Китаю, які достроково здобули перемогу в ньому - у них в доробку 200 нагород, 93 з яких золоті.

Азербайджан - 14+1+4 = 19 медалей

В останній день змагань (5 вересня) відбудеться лише один фінал за участю українців. Ірина Щетник, Андрій Дорошенко та Юрій Стоєв боротимуться за нагороди у кульовій стрільбі з гвинтівки (дистанція 50 метрів, клас SH1).

Варто нагадати, що у Токіо в 10-й змагальний день Паралімпіади, 3 вересня, українці здобули 10 медалей: чотири – у плаванні, три – у легкій атлетиці, дві – у каноеспринті та одну у велоспорті.

Український плавець Максим Крипак ще до офіційного завершення Паралімпіади-2020 у Токіо гарантував собі звання найтитулованішого спортсмена цих Ігор.