image
12 Травня 2018 | 12:45

Старшокласники Шацького району пройшли вишкіл в урочищі Вовчак

Старшокласники закладу загальної середньої освіти села Прип'ять разом зі своїми ровесниками з сіл Ростань, Піща та Світязь 10-11 травня 2018 року побували на навчально-польових зборах в урочищі «Вовчак» Турійського району.
Про це інформує сайт Прип'ятської школи на своїй сторінці у мережі Фейсбук.


"Два дні діти прожили в польових умовах, які максимально були наближені до умов, в яких були захисники нашої держави в 40-х роках минулого століття. Проживали в наметах, де спали на деревˈяних настилах і соломі, готували їжу на відкритому вогні, а саме: смачну юшку, справжній козацький куліш та смажену картоплю", – йдеться у повідомленні.

За оцінками вчителів та вихователів, самі збори були організовані на високому рівні. Діти несли почесну варту біля криївки зі зброєю та охороняли намети, де проживали. Інструктори за цих два дні показали та розповіли учням про поводження зі зброєю, розбирання та збирання АК-74, ознайомили з саперною справою та були проведені тактичні заняття наближені до бойових.

"Втомлені, але з купою позитивних емоцій та новими знаннями у військовій справі всі повернулись додому. Вчителі та учні дякують гуманітарному відділу Шацької селищної ради та відділу освіти, науки та молоді Шацької РДА за організовану поїздку", – пишуть на шкільному сайті.


Читати також: В урочищі Вовчак відбудеться вишкіл волинських школярів та ліцеїстів

Вас також може зацікавити