image
4 Серпня 2022 | 20:43

Суд зобов'язав селищну раду на Волині розробити історико-архітектурний план

За втручання прокуратури селищна рада розробить історико-архітектурний опорний план Турійська.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Волині. 

Волинський окружний адміністративний суд задоволив позов Ковельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України та Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, визнав протиправною бездіяльність Турійської селищної ради та зобов'язав орган місцевого самоврядування розробити історико-архітектурний опорний план селища.

Прокурори з'ясували, що попри те, що Турійськ включений до Списку історичних населених місць по Волинській області, а Міністерство культури та інформаційної політики зверталося до Турійської селищної ради щодо необхідності виконання вимог чинного законодавства та розроблення історико-архітектурного опорного плану, такий план досі не розроблений, не погоджений та не затверджений.

Відсутність опорного плану створювало загрозу самовільної, хаотичної або неконтрольованої забудови історичних центрів на території, руйнування пам’яток історії та культури, а також знищення історичної спадщини громади.

За втручання прокуратури суд зобов'язав селищну раду розробити історико-архітектурний опорний план селища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Городищенська громада під Луцьком виділила 1,1 млн гривень на підтримку військових

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити