image
14 Червня 2018 | 18:23

Так, полковнику!

Ти був тим, хто народився і жив у час тяжкий, і в той жн момент, славетний і вирішальний для України.
Ти був шляхетного роду. І з юності своєї, Ти став на боротьбу за права свого народу. Тебе гукала боротьба. Кров предків здіймала твій дух.
Ти був кмітливим, розумним, винахідливим. Тебе не зупиняло ніщо. Словом і Чином Ти боровся за українську державу за свою українську націю. Ні польська поліція, ні фронт чи полон не зупинило Твій Дух, не зламало Тебе. Ти здобув славу на фронтах і перед масами.
Ти, мій Полковнику, створив одну з найідеальніших структур того і мабуть цього часу. Структуру, яка наповнилась сотнями нових відомих нам і всьому світу Героїв і багатьох невідомих Героїв «що їх кості порозкидані або тайком поховані». Структуру, що діяла по законам честі, вірності, справедливості, відвазі. Ворог тремтів і ненавидів їх через своє безсилля.
Створена Тобою організація творила Чин гідний великих чинів цього світу. І головне твоя організація, як і твій чин Безсмертні.
Ворог пішов на останній крок. На підлий крок. І не дивлячись на те, що Ти був далеко від Батьківщини. Що програвши битву Ти повернися, щоб перемогти у війні. Та він не убив Тебе. Він прославив Тебе. Він викликав велику помсту у народу за загибель Свого Лицаря.
Ти залишився живий у серці своєї землі, своєї нації. Приклад для унаслідування. Смолоскип і Провідник.
Про тебе написано тисячі гарних слів. Дозволь мені привітати Тебе.
З річницею Тебе Україно, з річницею Тебе вірний Полковнику свого народу.
Так Полковнику ! Ми виконаємо наказ ! Здобудемо українську державу, здобудемо свободу, не дозволимо нікому плямити слави ні честі нашої нації!
Сьогодні 127 років Сину української землі Євгену Коновальцю.

Вас також може зацікавити