image
18 Вересня 2019 | 13:51

«Такої переваги в нас немає»: на Волині в.о. старости не хоче виділяти землю учасникам АТО

Біля приміщення колишньої сільської ради, де нині працює виконувачки обов’язків старости Сокиричівського старостинського округу Євгенії Мацюк, зібралися учасники АТО з Ківерцівського району.

Голова спілки ветеранів АТО Василь Озоровський розповів, хочуть дізнатися, чому учасникам бойових дій не виділяють земельні ділянки.

"Були відмови або обмеження з її сторони. Мотивується це тим, що вільні земельні ділянки відсутні. В той же час рішенням Сокиричівської сільської ради громадянину було передано у власність ділянку площею 2 гектари. Хочемо зазначити, що громадянин не є учасником бойових дій, волонтером, або прирівняним до таких. Сьогодні ми прийшли в сільську раду до Євгенії Мацюк за поясненнями", - каже голова Ківерцівської міської спілки ветеранів АТО «Альфа».

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники АТО мають першочергове право на відведення земельних ділянок, - каже Василь Озоровський.

"Такої переваги в нас немає. Ми розглядаємо до всіх об’єктивно. В мене всі громадяни України, усі українці і всі люди", - відповіла Євгенія Мацюк.

Мешканка села Сокиричі Оксана, стала свідком розмови учасників АТО із старостою села.

"Якось треба враховувати інтереси людей, які живуть по місцях. Дальше земля є. Тож можна брати по усій Україні. Ну чому саме в Сокиричах. Все що могли теж роздали", - зазначала мешканка села Сокиричі Оксана.

Читайте також: Екс-дружина відбирає 5 квартир: футболіст з Луцька поплатився за любов до «руского міра»

"Земля пустує. Вона абсолютно не має бажання її виділяти, або дати документи рішення, ні погоджує. А те що хлопцям тут нарізали по 50 соток. Хоча землі тут пустує", - зауважує учасник бойових дій Сергій Домбровський.

Євгенія Мацюк про ці землі розповідає, що на тих землях був громадський випас, люди випасали корови і вже корів стало менше, але щоб взагалі не було випасу у селі вони так не можуть. Тому 10 га виділили під АТО, а 15 га і в тому числі кладовище, лишили під випас громадський.

Детальніше - у сюжеті UA:Волинь.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити