Стару контору в селищі Шацьк, яка належала Головному управлінню статистики, продали за майже півмільйона. Під час торгів ціна за приміщення, яке на 47% зношене, виросла у 35 разів.
Як повідомляють "Волинські новини", наприкінці 2020 року відбувся аукціон із продажу приміщення старої контори за адресою смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 5. Стартова ціна приміщення – 11 594,72 грн. Та торги були запеклішими, аніж під час продажу київського готелю «Дніпро»: ціна за будівлю готелю під час торгів виросла в 13,7 разів вище стартової. І хоч суми тут не порівнювані («Дніпро» продали за 1,111 мільярда гривень), але 401 тисяча гривень, які запропонував переможець, для старого примішення – це теж чималі гроші.
Торги виграло приватне підприємство «Пересувна механізована колона №19», яке й запропонувало найбільшу суму. Оскільки аукціон відбувся 28 грудня, то поки що від переможця очікують підписання протоколу та договір.
Продане приміщення має площу 77,9 кв.м, там бетонно-стрічковий фундамент, цегляні стіни та перегородки, дерев’яна підлога, наявне електропостачання, опалення твердопаливним котлом. Судячи з технічної документації, будівля зношена на 47%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без дротового радіо на Волині залишилася тисяча абонентів (ВІДЕО)
Зазначимо, це приміщення продається не вперше і виручити за нього могли на 200 тисяч гривень більше. Перший аукціон проводили у листопаді минулого року. Тоді стартову ціну визначили в розмірі 23 189,44 грн. Документи подали 20 учасників. ПП «Пересувна механізована колона №19» також подала пропозицію. Серед первинних пропозицій найбільше запропонувала Гнатюк Тетяна Сергіївна – 158 тисяч гривень. А вже у другому раунді пропозиції значно виросли: максимальну ставку запропонувала та ж Тетяна Гнатюк – 601 001 гривню. На 1 гривню менше запропонував Олександр Сабецький (610 тисяч гривень). ПМК №19 опинилося на третьому місці з пропозицією 600 тисяч гривень.
Проте аукціон відмінили: Олександр Сабецький відмовився від очікування, а Тетяна Гнатюк не надала у визначений строки документи і підписаний протокол, що в тендерному комітеті визначили як відмову. До слова, Тетяна Гнатюк не раз брала участь в тендерах, але як продавець – здебільшого вона пропонувала медичні маски, засоби захисту державним та комунальним установам. А Олександр Сабецький на електронних майданчиках торгував ще менше: продав лише масло для газонокосарки та частини сільосптехніки Шацькій гімназії.
Через місяць після першого аукціону провели другі торги, під час яких стартова ціна була вдвічі нижчою: 11 594,72 грн. Цього разу учасників вже було значно менше: всього семеро. Серед них були вже згаданий Олександр Сабецький та ПМК №19. Найбільше запропонувало ПП «ПМК №19» – 401 тисячу гривень. На другому місці опинився інший учасник – Дмитро Катарина. Олександр Сабецький запропонував меншу суму – 323 тисячі. Наразі тендерний комітет очікує на документи від переможця – ПМК №19.
Луцьке приватне підприємство «Пересувна механізована колона №19» належить родині Гордійчуків (раніше підприємством керував луцький бізнесмен Петро Гордійчук, який у 2015 році загинув у ДТП). Компанія здала два житлові комплекси у Луцьку та Ковелі, у 2012 та 2015 роках. У 2017 році між громадою села Зміїнець та ПМК №19 розгорвіся скандал: мешканці не погоджувалися з намірами забудовника звести 5-7-поверхівку, адже першопочатково тут планували збудувати приміщення у 4 поверхи.
До слова, контора в Шацьку, яку придбало луцьке підприємство, розташована приблизно за 2 кілометри від озера Люцимер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині – нова структура поліції: два районні управління і два районні відділи